IKVD logo

Izglītības kvalitātes valsts dienests
Reģistrācijas Nr.: 90001259032
Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14
Rīga, LV-1050

E-pasts: ikvd@ikvd.gov.lv
Tālrunis: +371 67222504

Fakss: +371 67228573


Uzticības tālrunis: +371 67358075
(automātiskais atbildētājs)
Nosūtīt e-iesniegumu.Apmeklētāju pieņemšanas laiki

Pirmdien 8:30-12:30
Otrdien 13:00-17:00
Trešdien 8:30-12:30
Ceturtdien 13:00-18:00

ārpus pieņemšanas laika pirms vizītes ierosinām sazināties ar attiecīgo speciālistu.

Izsludina pieteikšanos uz profesionālās izglītības akreditācijas ekspertu komisijas vadītāju vietām

09.08.2017.

Izglītības kvalitātes valsts dienests (kvalitātes dienests) aicina profesionālās izglītības iestāžu (t.sk. profesionālās ievirzes, profesionālās pilnveides un profesionālās tālākizglītības iestāžu) vadītājus, struktūrvienību vadītājus un izglītības pārvalžu speciālistus pieteikties uz profesionālās izglītības akreditācijas ekspertu komisijas vadītāju vietām.

Akreditācijas ekspertu komisijas vadītāju un ekspertu komisijas uzdevums ir nodrošināt kvalitatīvu profesionālās izglītības iestāžu darbības un profesionālās izglītības programmu īstenošanas novērtēšanu, kā arī profesionālās izglītības iestāžu vadītāju profesionālās darbības novērtēšanu.

 

Prasības pretendentiem:

  1. Latvijas Republikas pilsonība.
  2. Augstākā izglītība nozarē, pedagoģijā, izglītības zinātnēs vai izglītības vadībā.
  3. Vismaz piecu gadu pieredze profesionālās izglītības iestādes vadībā, struktūrvienības vadībā vai darbā ar profesionālās izglītības iestādēm.
  4. Izpratne par Latvijas Republikas izglītības sistēmu, profesionālās izglītības normatīvo regulējumu, profesionālās izglītības iestādes darbību un tās vadību, darba vidē balstītām mācībām un moduļu programmām.

 

Pretendentiem kvalitātes dienestā jāiesniedz:

  1. Dzīvesgaitas apraksts (CV).
  2. Motivācijas vēstule.
  3. Apraksts par, jūsuprāt, būtiskākajiem profesionālās izglītības kvalitātes rādītājiem (maksimums 1000 vārdi).

 

Pieteikumus var iesūtīt pa pastu, elektroniski uz e-pasta adresi: ikvd@ikvd.gov.lv (parakstītus ar drošu elektronisko parakstu)  vai iesniegt kvalitātes dienestā līdz šā gada 10. septembrim.

 

Adrese: Izglītības kvalitātes valsts dienests, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV-1050.

 

Pēc kvalitātes dienestā iesniegto dokumentu izvērtēšanas izvēlētajiem ekspertiem tiks piedāvāti 24 stundu maksas kursi par profesionālās izglītības iestāžu, profesionālās izglītības programmu un profesionālās izglītības iestāžu vadītāju darbības novērtēšanas procesu, tā plānošanu un norisi. Jaunajiem ekspertiem būs iespēja veikt akreditācijas ekspertu komisijas vadītāja pienākumus profesionālās izglītības iestādēs, t.sk. profesionālās ievirzes, profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības iestādēs.

 

Jautājumu gadījumā kvalitātes dienests lūdz sazināties ar kvalitātes dienesta Kvalitātes novērtēšanas departamenta direktora vietnieci Aivu Kenkli pa tālr. 28608378 vai e-pastu: aiva.kenkle@ikvd.gov.lv.

© Izglītības kvalitātes valsts dienests, 2012 | Mājaslapa izstrādāta SIA "Bumbierkoks"