Izglītības kvalitātes valsts dienestā (turpmāk – kvalitātes dienests) var tikt veikta personas datu apstrāde. Lūdzam izlasīt šo paziņojumu un piekrist (ja attiecināms) savu personas datu apstrādei pirms personas datu iesniegšanas kvalitātes dienestā.

Personas datu apstrādes pārzinis

Personas datu apstrādes pārzinis ir Izglītības kvalitātes valsts dienests, Reģ.Nr.90001259032, adrese: Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV-1050.

Personas datu apstrādes apjoms

Kvalitātes dienests uzkrāj un saglabā tikai tādus personas datus, kas nepieciešami kvalitātes dienesta funkciju izpildei un pakalpojumu sniegšanai. Mēs apstrādāsim personas datus atbilstoši tiesisko interešu realizācijai, normatīvajos aktos noteikto pienākumu izpildei, līgumos noteikto saistību izpildei, sabiedrības informēšanas nodrošināšanai, kā arī citiem iepriekš paredzētiem normatīvajos aktos noteiktiem nolūkiem.

Sīkdatņu izmantošana www.ikvd.gov.lv

Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu tīmekļa vietnes aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj mums iepazīties ar apmeklētāju aktivitātēm, lapu skatījumiem, avotiem, vietnē pavadīto laiku un aptuveno lokācijas vietu.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo ierīci tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā, un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas vietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties Jūsu datoru vai mobilo ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai padarīt vietnes lietošanu ērtāku.
Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē: www.aboutcookies.org.

Kādam nolūkam kvalitātes dienests sīkdatnes izmanto?

Vietnē www.ikvd.gov.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai analizētu apmeklētāju darbības tīmekļa vietnē (pieslēguma laiks, ilgums, visvairāk skatītās sadaļas).

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu.

Google Analytics

Kvalitātes dienesta tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas nolūks ir tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana tās apmeklētāju vajadzībām. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām tīmekļa vietnē.

Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā Jūs izmantojat tīmekļa vietni, tiek nosūtīta uz „Google” serveriem ārvalstīs (kuri var neatrasties Latvijā vai Eiropas Savienībā) un tur saglabāta.

Saskaņā ar “Google Inc.” pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmantos, lai kvalitātes dienesta vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, un lai sagatavotu pārskatus par apmeklētāju aktivitātēm tīmekļa vietnē.

Jūsu IP adrese, lietojot IP-anonimizāciju (dzēšot Jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, kā arī IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestata uz nulli) Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas teritorijā tiek saīsināta un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei Amerikas Savienoto Valstu teritorijā esošajos “Google” serveros.

Kvalitātes dienests neizmantos sīkdatnes un neļaus to darīt nevienai trešajai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par tīmekļa vietnes www.ikvd.gov.lv apmeklētājiem.

Jūs varat atteikties izmantot “Google Analytics” sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

E-iesniegums un aptauja

Aizpildot interneta vietnē www.ikvd.gov.lv e-iesniegumu, Jūs atļaujat kvalitātes dienesta darbiniekiem apstrādāt Jūsu sniegtos datus – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, dzīvesvietu un iesnieguma tekstu, lai varētu operatīvi un precīzi atbildēt uz Jūsu jautājumu vai sniegt Jums pakalpojumu.

Aizpildot Klientu apmierinātības aptaujas anketu elektroniskā vai papīra veidā, Jūs piekrītat sniegt savu viedokli, kas apkopotā veidā tiks izmantots kvalitātes dienesta pakalpojumu sniegšanas uzlabošanai.

Datu izmantošana

Video un fotogrāfijas tiek izmantotas sabiedrības informēšanai par kvalitātes dienesta darbu. Šādi dati tiks izmantoti tikai tik ilgi, cik tas nepieciešams sabiedrības informēšanai. Pēc tam dati vairs nebūs publiski pieejami. Jums ir tiesības iebilst pret tādu fotoattēlu un video izmantošanu, kuros esat identificējams. Atteikumu izmantot fotoattēlu vai video ar Jūsu dalību lūdzam sūtīt uz e-pastu: prese@ikvd.gov.lv.

Kvalitātes dienesta rīkotie pasākumi

Kvalitātes dienesta rīkotajos pasākumos var notikt fotografēšana un filmēšana. Jūs piekrītat, ka jūs ieraksta ar jebkādiem līdzekļiem bez ierobežojumiem, ieskaitot elektronisko ierakstu, filmēšanu, video un audio ierakstus, kā arī fotogrāfijas bez jebkāda veida kompensācijas. Šādi dati tiek izmantoti, lai informētu sabiedrību par kvalitātes dienesta pasākumu norisi. Ja vēlaties, lai Jūs nefotografē un nefilmē, tas iepriekš jāpiesaka pie pasākuma koordinatora, rakstot uz e-pastu: prese@ikvd.gov.lv.

Par personas datu apstrādi atbildīgā persona kvalitātes dienestā

Uzraudzības departamenta direktors
Juris Zīvarts
e-pasts: juris.zivarts@ikvd.gov.lv.
Tālr. +371 67387865.