Uzmanību!

Saistībā ar valstī noteiktajiem energoresursu taupības pasākumiem Izglītības kvalitātes valsts dienests pirmdienās klātienē apmeklētājus nepieņem. 


 

 

Visu informāciju par Izglītības kvalitātes valsts dienesta sniegto pakalpojumu saņemšanu var atrast tīmekļvietnes sadaļā "Pakalpojumi".

Dokumentus Izglītības kvalitātes valsts dienestā var iesniegt:

  • Elektroniski parakstītus dokumentus uz e-pasta adresi: ikvd@ikvd.gov.lv vai Izglītības kvalitātes valsts dienesta e-adresi;
  • Pa pastu uz adresi: Smilšu iela 7, Rīga, LV-1050;
  • Klātienē Smilšu ielā 7, Rīga, LV-1050;
  • Ja nepieciešams iesniegt neautorizētu iesniegumu, aicinām nosūtīt elektronisko iesniegumu mūsu tīmekļvietnē.

Aicinām nesūtīt vienkāršā e-pastā informāciju, kas satur fiziskās personas datus, komercinformāciju un citu aizsargājamu informāciju, bet šajā gadījumā izmantot elektroniski parakstītus dokumentus vai e-adresi

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar atbildīgo speciālistu pa kontaktos minēto tālruni vai e-pastu, zvanīt uz kvalitātes dienesta centrālo tālruni: +371 67222504 vai rakstīt: ikvd@ikvd.gov.lv.

Lai saņemtu klātienes konsultāciju, vispirms jāsazinās ar attiecīgo speciālistu pa kontaktos minēto tālruņa nr. vai e-pastu, lai vienotos par konkrētu tikšanās laiku. 

Ērtākai saziņai ar valsts un pašvaldības iestādēm aicinām bez maksas izveidot e-parakstu viedtālrunī un oficiālo e-adresi! Tas nav sarežģīti!