ESF projekts PuMPuRS
PuMPuRS plakāti

Tuvojoties 2023. gada noslēgumam, projekta PuMPuRS komanda sagatavojusi divus iedvesmas plakātus, ko aicina izvietot ikvienā izglītības iestādē, lai gan skolēniem, gan pedagogiem būtu atgādinājums par to, ka vienmēr būs kāds, kuram nav vienalga!

Plakāts skolēniem:

Bieži vien ikdienas grūtības rodas sajūta, ka esi palicis  viens, tomēr projekta laikā vairākkārt ir izdevies gūt apliecinājumu tam, ka katrām grūtībām ir risinājums, ja vien par tām runājam un atrodam kādu, kurš vēlas un var mums palīdzēt. Starp izmisuma sajūtu, vientulību un bailēm meklēt risinājumus, aicinām atcerēties – vienmēr būs kāds, kuram nav vienalga

Plakāts pedagogiem:

Skolotāju istabā, skolas gaitenī vai mājās – mēs gribam, lai ik dienas sev atgādinām, ka reizēm(ļoti bieži) skolotājs ir vienīgais, kurš var pamanīt, ka kādam ir nepieciešama palīdzība un atbalsts. Plakāts, kurā svarīgāko varam ierakstīt paši, aicināt to darīt skolēniem kādā sociālo zinību vai audzināšanas stundā.

Tāpēc, lai atgādinājums kalpo par ierosmi radīt vēl un atgādināt sev ikdienas darbā – skolotājs ir vērtība – skolotājs ir viens no mūsu katra dzīves visnozīmīgākajiem cilvēkiem.

esf_ikvd_logo_ansamblis-1030x217